Grupa Filmowa Darwin strona fanów

 

 

Poniższa lista dotyczy twórczości GF Darwin zamieszczonej na kanale youtube oraz w serwisie player.pl. Wszystkie dane pochodzą z napisów końcowych, opisów pod filmami oraz bezpośrednio od GF Darwin. Twórcy mają świadomość istnienia tej strony oraz możliwość zmiany danych (gdyby coś się nie zgadzało).

 

Spis treści

Wielkie Konflikty

Shorty Darwina

Wielkie Teorie Darwina

Zakazane Spoty Darwina

Dziennik Internetowy

Czarne Lusterko - 1%

 

 

WIELKIE KONFLIKTY

 

Odcinki

 

21.09.14 - 01 - Kopernik vs Uczeni

28.09.14 - 02 - Adam vs Wąż

05.10.14 - 03 - Jezus vs Bóg

12.10.14 - 04 - Słowacki vs Mickiewicz

19.10.14 - 05 - Mojżesz vs Bóg

26.10.14 - 06 - Jagiełło vs Krzyżacy

02.11.14 - 07 - Kain vs Abel

09.11.14 - 08 - Da Vinci vs Mona Lisa

01.02.15 - 09 - Edison vs Tesla

14.02.15 - 10 - Edyp vs Jokasta

04.03.15 - 11 - G.F. Darwin vs Bóg

12.04.15 - 12 - Odys vs Koń Trojański

01.06.15 - 13 - Hitler vs Sąd Ostateczny

02.08.15 - 14 - Balladyna vs Alina

27.09.15 - 15 - Noe vs Bóg

04.10.15 - 16 - Gandalf vs Orły

24.12.15 - 17 - Vader vs Imperator

14.02.16 - 18 - Jaś vs Małgosia

14.03.16 - 19 - Dracula vs Wilkołak

29.05.16 - 20 - Dedal vs Ikar

11.08.16 - 21 - Hiob vs Szatan

25.12.16 - 22 - Józef vs Trzej Królowie

28.03.17 - 23 - Kopciuszek vs Książę

24.08.17 - 24 - Śmierć vs Ateiści

09.01.18 - 25 - Bóg vs Szatan (Rafał vs Sławek)

 

ROLA GŁÓWNA

 

Marek Hucz: Bóg/Rafał, Juliusz Słowacki, Abel, Adam, Miłosz, Giermek, Krzyżak 1, Leonardo, Nikola Tesla, Jokasta, Marek, Odys, Książę Kirkor, Orzeł Lewy, LordVader, Baba Jaga, Dracula, Dedal, Grabarz, Kacper, Książę Adrian, Filip, Eustachych

 

Jan Jurkowski: Szatan/Wąż/Sławek, Jezus, Adam Mickiewicz, Ludwik M.B. Montgomery, Czesław, Mojżesz, Jagiełło, Krzyżak 2, Kain, Antonio, Thomas Edison, Edyp, Janek, Echion, Przebiegły Giermek, Mariusz Czerafski, Noe, Orzeł Prawy, Imperator, Jaś, Wilkołak, Ikar, Melchior, Szymon

 

ROLA NORMALNA

 

Mateusz Trembaczowski: Kopernik, Gandalf Szary, Hiob/Śmierć

 

Maciej Kosmala: Fernando Riviera, Adolf, Diomedes, Antygona

 

Anna Stela: Atena, Balladyna, Małgosia, Maria, Anka

 

Martyna Krzysztofik: Basia

 

Natalia Sakowicz: Alina, Anioł

 

Andrzej Plata: Józef

 

Łukasz Wójcik: Potwór Frankensteina

 

Mateusz Michnikowski: Budda, Anubis, Pan Mumia

 

Maria Patykiewicz: Naama

 

Kamil Błoch: Świętowit, Baltazar

 

Julia Wyszyńska: Kopciuszek

 

Hubert Podgórski: Hades

 

Adriana Kalska: Afrodyta

 

Marek MAROBOT Wodziński: Odyn

 

ROLA EPIZOD

 

Mateusz Król: Neoptolemus

 

Izabela Beń: Demetria (głos)

 

Michał Grzybowski: Makary (głos)

 

Wojciech Masacz: Korfiusz (głos)

 

Marcin Trzęsowski: Eulogiusz (głos)

 

Karol Pupiec: Jajko

 

Beata Borowska: Pingwin

 

Paweł Piskorski: Morderczy Klaun

 

Magdalena Jaźwińska: Upiór

 

Maja Wojsa: Żona Grabarza

 

REŻYSERIA

Jan Jurkowski

 

SCENARIUSZ

Marek Hucz

Jan Jurkowski

 

ZDJĘCIA

Karol Pupiec

Bartosz Opolski

 

MONTAŻ

Jan Jurkowski

 

PRODUKCJA

Grupa Filmowa Darwin

Film Busters

Marek Hucz (kierownictwo produkcji)

Maciej Kosmala

 

DŹWIĘK

Sebastian Miedziński

Zigi Litvin

Sławomir Dubowski

Maciej Borowiec

Piotr Turek

Mikołaj Lendzioszek

Łukasz Ryszkowski

Jędrzej Artymiak

Robert Kubik

Bartłomiej Majewicz

Przemysław Majerowski

Krzysztof Jastrząb

 

KOSTIUMY

Alicja Kokosińska

Beata Borowska

Weronika Piechota

Łukasz Rembas

Dariusz Janicki

Joanna Cielecka

Jakub Kołecki

 

SCENOGRAFIA

Alicja Kokosińska

Michał Wojtczak

Bartosz Szafranek

 

MUZYKA

Andrzej Lewocki

Sebastian Býma

 

 

SHORTY DARWINA

 

29.03.2015 - 01 - Wielkie Wyzwanie Ludwika

30.04.2015 - 02 - Pogromcy Przysłów

24.07.2015 - 03 - Orki z Majorki

16.08.2015 - 04 - Piekło 2.0

26.10.2015 - 05 - Agent 700 cz.1 (aka "Śmierć za późno nadejdzie przedwczoraj!")

22.11.2015 - 06 - Agent 700 cz.2 (aka "Jutro niestety umarło pojutrze")

30.12.2015 - 07 - Kluski

02.03.2016 - 08 - Bing i King

15.04.2016 - 09 - Agent 700 - "Zabójstwo Adolfa Hitlera"

09.07.2016 - 10 - C.H.A.O.S.

12.02.2017 - 11 - Pogromcy Przysłów 2

07.05.2017 - 12 - Biura i Ludzie

13.07.2017 - 13 - Tropiciele Prawdy - "Słowacki"

31.07.2017 - 14 - Prezydenci i Premierzy

05.10.2017 - 15 - Gwiezdny Szeryf

04.02.2018 - 16 - Niedobitki i Mutanci

 

ROLA GŁÓWNA

 

Jan Jurkowski: Ludwik Montgomery, Jakub, Jezus, Sławek/Szatan, Grzegorz Zelcer/Agent 700, Wokalista (Kluski), Bing, Filandrel/Mariusz, Paweł Katakarski, Szeryf Kowalsky

 

Marek Hucz: Pan Marek, Adam, Rafał/Bóg, Kuba Rozpruwacz, R, Wokalista (Kluski), King, Otto, Mistrz Gry/Prezes Wojciech, Szymon Nowak, Juliusz Słowacki, QLOQLOQLOQLO

 

ROLA NORMALNA

 

Maciej Kosmala: Sekretarka, Instruktor bunji, Lektor, Albert Einstein, Hitler, Agent Pupiec, Anubis, Fernando Riviera

 

Anna Stela: Wokalistka (Orki z Majorki), Chór (Kluski), Modół Czasu (głos), Aneta

 

Mateusz Trembaczowski: Wokalista (Orki z Majorki), Jureczek

 

Martyna Krzysztofik: Basia

 

Agnieszka Makowska: (Wokalistka (Orki z Majorki)

 

Alicja Karluk: Sylwia

 

Tomasz Schuchardt: Robert

 

Mateusz Król: Marcin

 

Mateusz Michnikowski: Romeo, Rowerzysta, Naukowiec niższy, Budda

 

Konrad Beta: Merlin, K

 

Daniel Guzdek: Sokrates 

 

Kamila Kuboth-Schuchardt: Menager, Pani Prezydent

 

Karolina Gorzowska: Asystentka, Bożena Taternus

 

Ewelina Pankowska: Przypadkowa dziewczyna Agenta 700, Kasia - studentka polonistyki

 

Stephanie Jaskot: Partnerka Kameleona, Chór (Kluski)

 

Monika Frajczyk: Panna Grosik

 

Hubert Podgórski: Kameleon, Hades

 

Maciej Gudowski: Narrator

 

Wiktor Loga-Skarczewski: Cornelius Vanderbilt

 

Adriana Kalska: Afrodyta

 

Kamil Błoch: Świętowit

 

Marek MAROBOT Wodziński: Odyn

 

Kaśka Pilichowska: Gosia

 

Marta Mazurek: Paula

 

Andrzej Plata: Artur

 

Ewa Kunert: Iwona Kicało

 

Paweł Mitrowski: Michał Kłamczyk, Nathaniel/Radek, Centrala (głos)

 

Szymon Szymański: Szymon

 

Agnieszka Płochocka: Duch Kingi, Studentka z rekonstrukcji

 

Piotr Anielski: Duch Patryka

 

Kamil Rosiak: Ofiara przysłowia "Głową muru nie przebijesz"

 

Julia Wyszyńska: Neiva/Kasia

 

Łukasz Gaweł: Słowacki z rekonstrukcji

 

Bartłomiej Szczęśniak "Mieciu Mietczyński": on sam

 

Natalia Sakowicz: Susan Kowalsky

 

Helena Chorzewska: Mary Kowalsky

 

Marcin Bikowski: Drogowy Michael

 

ROLA EPIZOTYCZNA

 

Gosia Mańkowska: Pracownica Piekła 2.0

 

Ada Trochanowska: Pracownica Piekła 2.0

 

Maja Małynicz: Pracownica Piekła 2.0

 

Paulina Gałązka: Pracownica Piekła 2.0

 

Maria Patykiewicz: Pracownica Piekła 2.0

 

Wojtek Wiśniewski: Pracownk Piekła 2.0

 

Maciek Jagodziński: Pracownk Piekła 2.0

 

Mateusz Zieliński: Klient

 

Adrianna Trochanowska: Córka włoskiego premiera

 

Izabela Warykiewicz: Chór (Kluski)

 

Dana Pakońska: Chór (Kluski)

 

Jan Wasak: Naukowiec wyższy

 

REŻYSERIA

Jan Jurkowski

 

SCENARIUSZ

Marek Hucz

Jan Jurkowski

 

ZDJĘCIA

Karol Pupiec

Maciej Hachlica

Filip Pasternak

 

MONTAŻ

Jan Jurkowski

 

PRODUKCJA

Grupa Filmowa Darwin

Marek Hucz (kierownictwo produkcji)

 

DŹWIĘK

Sebastian Miedziński

Piotr Turek

Mikołaj Lendzioszek

Paweł Ciężki

Maciej Borowiec

Bartek Sroczyński

Miłosz Smyl

Remigiusz Czechowicz

Łukasz Stanisławski

Karol Pupiec

Maciej Kwiatkowski

Tobiasz Karoń

Mateusz Michnikowski

Robert Kubik

Bartłomiej Majewicz

Julia Wesołek

Paweł Rytlewski

Jacek Zakrzewski

Krzysztof Jastrząb

PRO-TON Studio

 

KOSTIUMY

Beata Borowska

Weronika Piechota

"Opiekun" Dariusz Janicki

Adam Szpakowski

Starling Design Studio

 

SCENOGRAFIA

Marta Baczewska-Ologele

Przemysław Popłoński

Ewelina Thomas

 

MUZYKA

Audionetwork

 

 

WIELKIE TEORIE DARWINA

 

Sezon 1:

08.11.2016 - Odc.1

15.11.2016 - Odc.2

22.11.2016 - Odc.3

29.11.2016 - Odc.4

06.12.2016 - Odc.5

 

01.11.2016 - Odc.6 - Making of

 

ROLA GŁÓWNA

 

Marek Hucz: Giermek, Kapitan, Paweł, Jaskiniowiec, Marcin Splendor

 

Jan Jurkowski: Król Władysław Jagiełło, Sergiusz, Tomasz, Jaskiniowiec, Kuba Splendor

 

ROLA ZWYKŁA

 

Marcin Dorociński: Marcin Dorociński

 

Magdalena Różczka: Magdalena Różczka

 

Barbara Kurdej-Szatan: Basia Kurdej-Szatan

 

Tomasz Kot: Tomasz Kot

 

Tomasz Schuchardt: Narrator, Głos z komputera, Policjant 1, Tomeczek Schuchardt

 

Anna Stela: Dr Susan, Baba Jaga

 

Konrad Beta: Alfa

 

Mateusz Trembaczowski: Rusałka

 

Wojciech Leonowicz: Starzec

 

Andrzej Plata: Podkomisarz Palisada, Carlos

 

Taiseer Mahamid: Ufoludek

 

Sebastian Oberc: Mechanik

 

Sonia Wiśnios: Martynka (głos)

 

Wiktor Loga-Skarczewski: Zawisza Czarny

 

REŻYSERIA

Jan Jurkowski

 

SCENARIUSZ

Marek Hucz

Jan Jurkowski

 

ZDJĘCIA

Karol Pupiec

 

MONTAŻ

Jan Jurkowski

 

PRODUKCJA

Grupa Filmowa Darwin

Monika Augustyniak (kierownik produkcji)

Piotr Plebańczyk (kierownictwo produkcji)

Kama Janczyk

Ivo Barycz

Joker Film

 

DŹWIĘK

Karol Mańka

Robert Kubik

Paweł Rytlewski

Radosław Grzebalski

 

KOSTIUMY

Sally Maisashvili

 

SCENOGRAFIA

Katarzyna Jeznach

Zdzisław Kobyliński

 

MUZYKA

Audionetwork

 

 

ZAKAZANE SPOTY DARWINA

 

Odcinki

 

15.05.2016 - 1 - Confitura 2016

07.11.2016 - 2 - Potwory z szafy!

16.04.2017 - 3 - Świetlne Wrota

31.07.2017 - 4 - Zeus 2000

15.10.2017 - 5 - Wygrywasz co chcesz! - Nowy teleturniej

12.11.2017 - 6 - Wygrywasz co chcesz! - Nowy prowadzący!

 

ROLA GŁÓWNA

 

Marek Hucz: Budowlaniec, Robert z Tuby, Uczeń, Dentysta, Lektor, Igor

 

Jan Jurkowski: Dowódca AT, Tomasz, Hoffman, Murarz, Wojciech Karma

 

ROLA ZWYKŁA

 

Hubert Podgórski: Lekarz

 

Natalia Sakowicz: Kobieta z rozbitej rodziny

 

Miron Jagniewski: Programista

 

Mateusz Kwiecień: Narrator

 

Anna Stela: Pacjentka, Młoda atrakcyjna mama

 

Konrad Beta: Bartek

 

Mateusz Michnikowski: Klient, Pacjent

 

Stephanie Jaskot: Anna

 

Łukasz Stawarczyk: Narrator

 

Andrzej Plata: Robert Kowalski

 

Ewelina Pankowska: Beata

 

Paweł Mitrowski: Grzegorz

 

Kornelia Raniszewska: Sylwia

 

Ewa Ostrowska-Kunert: Kasia

 

Wiktor Loga-Skarczewski: Lektor

 

 

REŻYSERIA

Jan Jurkowski

 

SCENARIUSZ

Marek Hucz

Jan Jurkowski

 

ZDJĘCIA

Karol Pupiec

 

MONTAŻ

Jan Jurkowski

 

PRODUKCJA

Grupa Filmowa Darwin

Paula Patocka

 

DŹWIĘK

Sebastian Miedziński

Błażej Kanclerz

Robert Kubik

Jacek Zakrzewski

Bartosz Sroczyński

Łukasz Słomiński

Filip Kuncewiucz

 

KOSTIUMY

Dariusz Janicki

 

SCENOGRAFIA

Maciej Krajewski

Maksymilian Mac

 

MUZYKA

Sebastian Býma

 

 

DZIENNIK INTERNETOWY

 

Odcinki

 

11.02.2015 - 1 - "Drony w Japonii!", "Tsunami w Bydgoszczy?"

22.02.2015 - 2 - "Plagiat?!", "Hatred i motion capture!"

18.03.2015 - 3 - "Modelki w Dubaju!", "Sport!", "Blender"

05.04.2015 - 4 - "Wizyta Jezusa w studio!", "Moda!", " Piloci..."

16.05.2015 - 5 "Zdrowie i Uroda!" , "Pogoda..."

18.06.2015 - 6 - "Bez cięć!", "Pociąg!", "Koniec emisji!"

06.12.2015 - 7 - "Gwiezdne Wojny", "Życzenia", "Kącik Muzyczny"

28.12.2016 - 8 - "Wielkie Konflikty" "Gwiezdne wojny" "Kącik Kulinarny"

26.11.2017 - 9 - "Rafał vs Sławek" "Zapytaj Wojtka" "Taekwondo"

 

ROLA GŁÓWNA

 

Jan Jurkowski: Grzegorz Zelcer, Paweł Katakarski, Jan Jurkowski

 

Marek Hucz: Wojciech Kuc, Marek Hucz

 

ROLA ZWYKŁA

 

Gosia Moskalewicz: Barbara Las Palmas - Nowak

 

Krzysztof Szczepaniak: Babcia Ludmira

 

REŻYSERIA

Jan Jurkowski

 

SCENARIUSZ

Jan Jurkowski

Marek Hucz

 

ZDJĘCIA

Karol Pupiec

 

MONTAŻ

Jan Jurkowski

 

PRODUKCJA

Grupa Filmowa Darwin

 

DŹWIĘK

Sebastian Miedziński

 

MUZYKA

Audionetwork

 

 

1%

 

ROLA GŁÓWNA

Helena Chorzelska: ONA

 

Jan Jurkowski: ON

 

ROLA ZWYKŁA

Marek Hucz: Pielęgniarz

 

Anna Stela: Dr Kulik

 

Alicja Karluk: Dziewczyna z reklamy

 

REŻYSERIA

Jan Jurkowski

 

SCENARIUSZ

Marek Hucz

Jan Jurkowski

 

ZDJĘCIA

Karol Pupiec

 

MONTAŻ

Jan Jurkowski

 

PRODUKCJA

Grupa Filmowa Darwin

Marek Hucz (kierownictwo produkcji)

Jacek Ambrosiewicz

Michał Zamencki

Sławomir Richert

 

DŹWIĘK

Robert Kubik

Krzysztof Jastrząb

PRO-TON studio

 

KOSTIUMY

Ewelina Thomas

Dariusz "Opiekun" Janicki

Julia Kilińska

 

SCENOGRAFIA

Ewelina Thomas

 

MUZYKA

Audionetwork

© 2013-2022 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl